8 KOLIZJI I 4 NIETRZEŹWYCH KIEROWCÓW PRZEZ WEEKEND NA NASZYCH DROGACH

STARE JABŁONKI. 30-LATEK JECHAŁ SWOIM AUDI W SPOSÓB PODEJRZANY

W miniony weekend policjanci ostródzkiej drogówki pracowali na miejscu 8 kolizji. W ich ręce trafiło 4 kierowców, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownicę pod wpływem alkoholu.

Bezpieczeństwo na drodze jest jednym z głównych celów jakie stawiają przed sobą ostródzcy policjanci. Pomimo apeli w dalszym ciągu mundurowi zatrzymują nieodpowiedzialnych kierujących, którzy będąc pod wpływem alkoholu zdecydowali się kierować swoimi pojazdami.

Od piątku do niedzieli policjanci zatrzymali 4 takie osoby. W piątek (10.09.2021r.) na terenie gminy Grunwald policjanci ostródzkiej drogówki zatrzymali do kontroli kierowcę hyundaia. Jak się okazało, siedzący za kierownicą 35- latek nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Ponadto, badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało prawie pół promila. Za popełnione wykroczenia mężczyzna odpowie przed sądem. W sobotę (11.09.2021r.) o godz. 7:00 w Wirwajdach policjanci ostródzkiej drogówki zauważyli bmw, którego sposób jazdy wydał im się podejrzany. Postanowili zatrzymać kierowcę do kontroli. Policyjny nos ich nie zawiódł. Siedzący za kierownicą 34- latek znajdował się w stanie nietrzeźwości. Badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało blisko 1 promil. Niecałą godzinę później, w Lubajnach, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę osobowej kii. 52- latek znajdował się w stanie po użyciu alkoholu. W niedzielę (12.09.2021r.) policjanci ostródzkiej drogówki zatrzymali do kontroli kierowcę bmw. Jak się okazało, mężczyzna również kierował pojazdem w stanie po użyciu alkoholu. Ponadto, okazał się być osobą poszukiwaną.

źródło: KPP Ostróda

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.