80-LETNI MĘŻCZYZNA ZNĘCAŁ SIĘ NAD ŻONĄ

W WILAMOWIE 5 SAMOCHODÓW BRAŁO UDZIAŁ W KOLIZJI

Sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania wobec 80- letniego mieszkańca Morąga, który znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją żoną. 80-latek niedawno opuścił zakład karny. Teraz za popełnione czyny będzie odpowiadał w warunkach tzw. recydywy.

W miniony czwartek (07.03.2019r.) do morąskiego dzielnicowego przyszła kobieta i opowiedział mu o tym, że jej 80-letni mąż,  który kilka miesięcy temu opuścił zakład karny znowu się nad nią znęca. Mężczyzna miał m.in. wyzywać kobietę, poniżać ją i straszyć, że pozbawi ją życia. Naganne zachowanie sprawcy przemocy domowej  poprzedzone było spożywaniem alkoholu. Dzielnicowy wszczął procedurę Niebieskiej Karty a dalej sprawą zajęli się morąscy kryminalni. Mundurowi w piątek (08.03.2019r.) zatrzymali agresora i osadzili go w policyjnym areszcie. 80-letni mieszkaniec Morąga ponownie usłyszał zarzut znęcania się nad swoją żoną.

Zachowanie sprawcy, jego poprzednia karalność i zebrany w sprawie materiał dowodowy był na tyle mocny, że już następnego dnia sąd orzekł o tymczasowym aresztowaniu podejrzanego o przemoc 80-latka.

KPP Ostróda

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.