DRAMATYCZNY WYPADEK – NASTOLATKA NIE ŻYJE

DRAMATYCZNY WYPADEK - NASTOLATKA NIE ŻYJE

Weekend w powiecie ostródzkim zaczął się źle. Wczoraj, 9 października wieczorem po godz. 20:00 doszło do tragicznego wypadku w gminie Morąg na drodze między Bramką a Bożęcinen.

W wypadku zginęła młoda kobieta. Według pierwszych ustaleń policji, samochodem osobowym podróżowało pięcioro młodych ludzi w wieku 15-19 lat.

Z nieznanych w tej chwili przyczyn samochód prowadzony przez 19-letniego kierowcę zajechał na pobocze i uderzył w drzewo.

Na miejscu pojawiły się następujące służby: Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza z Morąga, Ochotnicza Straż Pożarna Słonecznik, Ochotnicza Straż Pożarna Bramka, policja, Zespół Ratownictwa Medycznego. Na miejsce wezwano również lotnicze pogotowie ratunkowe.

4 osoby, mimo odniesionych obrażeń, opuściły samochód przed przybyciem służb ratowniczych. Niestety jedna z nich utknęła w samochodzie. Strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych, aby wyciągnąć dziewczynę z pojazdu.

Po wyjęciu kobiety z samochodu strażacy przystąpili do akcji ratowniczej. Ponieważ ofiara nie wykazywała parametrów życiowych, strażacy próbowali je przywrócić, również za pomocą defibrylatora.

Akcja reanimacyjna trwała do przybycia służb medycznych, które również podjęły próbę uratowania kobiety. Niestety młodej dziewczyny nie udało się uratować – zmarła na miejscu zdarzenia. Dwie inne osoby zostały poważnie ranne w wypadku i przetransportowane do szpitala, w tym jedna śmigłowcem LPR w stanie krytycznym.

 

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.