GRABIN: WARIAT JECHAŁ PONAD 140 KM/H W TERENIE ZABUDOWANYM…

GRABIN: WARIAT JECHAŁ PONAD 140 KM/H W TERENIE ZABUDOWANYM...

Dokładnie 141 km/h. Z taką prędkością w Grabinie poruszał się 31- letni motocyklista. Mieszkaniec Lublina stracił prawo jazdy. Policjanci apelują- nadmierna prędkość jest jedną z najczęstszych przyczyn wypadków drogowych w kraju.

Nadmierna prędkość jest w dalszym ciągu jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych. Kierowcy niestety nadal decydują się na szybką jazdę, ignorując obowiązujące przepisy.

Policjanci ostródzkiej drogówki podczas codziennej służby podejmują szereg działań mających na celu poprawę bezpieczeństwa mieszkańców naszego powiatu. Prowadzą również cykliczne akcje mające na celu wyeliminowanie nieodpowiedzialnych kierowców z dróg.

Uderzenie człowieka przez auto jadące z prędkością 50 km/h jest tak samo niebezpieczne jak upadek z trzeciego piętra. Powyżej tej prędkości szanse na przeżycie są naprawdę niewielkie – mówią policjanci ostródzkiej drogówki

Wczoraj (07.07) skrajną nieodpowiedzialnością wykazał się motocyklista z Lublina, który w Grabinie, w terenie zabudowanym pędził z prędkością 141 km/h. To prawie 100 km/ h za szybko. Zgodnie z obowiązującymi przepisami mężczyzna musiał pożegnać się ze swoim prawem jazdy na okres 3 miesięcy.

Źródło: KPP Ostróda

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.