MORĄG: LUBIŁ BROŃ OSTRĄ I ”ZIELONE”

MORĄG: LUBIŁ BROŃ OSTRĄ I ''ZIELONE''

3 najbliższe miesiące spędzi w areszcie 43- latek podejrzany o posiadanie nielegalnej broni i amunicji oraz znacznych ilości marihuany. Mężczyzna został zatrzymany przez morąskich kryminalnych na terenie województwa łódzkiego.

Kryminalni z Morąga na podstawie szeregu przeprowadzonych czynności ustalili, że jeden z mieszkańców może posiadać nielegalnie broń palną. W minionym tygodniu policjanci pojechali do jego mieszkania. W wyniku przeprowadzonych tam działań zabezpieczyli kilkanaście jednostek nielegalnej broni. Część z zabezpieczonej broni była to broń, która oryginalnie nie wymaga zezwolenia, jednak została przerobiona w taki sposób aby można było z niej strzelać ostrą amunicją. Oprócz tego morąscy kryminalni ujawnili w mieszkaniu 43- latka nielegalną amunicję oraz ponad pół kilograma marihuany.

Mężczyzna został zatrzymany. Usłyszał zarzuty posiadania broni palnej i amunicji bez wymaganego zezwolenia oraz posiadania znacznych ilości środków odurzających. Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

Za popełnione przestępstwa mieszkaniec województwa łódzkiego odpowie przed sądem.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.