NIE BYLI OBOJĘTNI. DZIĘKI NIM UDAŁO SIĘ SCHWYTAĆ 2 PIJANYCH KIEROWCÓW

NIE BYLI OBOJĘTNI. DZIĘKI NIM UDAŁO SIĘ SCHWYTAĆ 2 PIJANYCH KIEROWCÓW

Dzięki obywatelskim zgłoszeniom zatrzymano dwóch nietrzeźwych kierujących. Trzeci wpadł w ręce policjantów podczas kontroli drogowej. Rekordzista miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. Jeden z mężczyzn oprócz tego, że był pijany nie posiadał uprawnień do kierowania. Wszyscy trzej będą się teraz ze swojego nagannego zachowania tłumaczyć przed sądem.

W sobotę (27.07.2019 r.) zaniepokojeni obywatele widząc kierujących, których zachowanie wskazuje, że mogą oni znajdować się pod wpływem alkoholu powiadomili o tym fakcie policję. Dzięki dwóm takim zgłoszeniom policjanci wyeliminowali z dróg pijanych kierowców.

Pierwszego policjanci zatrzymali w Ostródzie na  ulicy Grunwaldzkiej. Kierujący osobową toyotą,  62-latek miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Drugiego nietrzeźwego kierującego zatrzymali policjanci podczas kontroli drogowej w Małdytach. 70-letni mężczyzna kierował motorowerem i miał ponad promil alkoholu w organizmie.

Z kolei w Morągu, w godzinach wieczornych zaalarmowani o nietrzeźwym kierującym policjanci zatrzymali 69-latka, który kierował osobowym matizem mając ponad 1,2 promila alkoholu w organizmie. W czasie kontroli okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania.

Teraz za popełnione przestępstwa wszyscy trzej mężczyźni odpowiedzą przed sądem.

Dodaj komentarz

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.