OSTRÓDA: KOBIETA POWSTRZYMAŁA MOTOROWERZYSTĘ, KTÓRY BYŁ PRZYNAJMNIEJ PO 0,7

OSTRÓDA: KOBIETA POWSTRZYMAŁA MOTOROWERZYSTĘ, KTÓRY BYŁ PRZYNAJMNIEJ PO 0,7

Wzorową postawą obywatelską wykazała się kobieta, która widząc motorowerzystę jadącego w podejrzany sposób uniemożliwiła mu dalszą jazdę i wezwała na miejsce policjantów. Badanie 52- latka na zawartość alkogolu w organizmie wykazało ponad 2,5 promila.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (11.10.2021r.) około godz. 16:30 w Ostródzie. W pewnym momencie jadąca ul. 11 Listopada kobieta zauważyła jadącego motorowerzystę. Jego sposób jazdy wydał jej się podejrzany. Mężczyzna jechał całą szerokością jezdni, wykonywał gwałtowne manewry. Kobieta podejrzewając, że kierowca może być pijany postanowiła go zatrzymać i uniemożliwić mu dalszą jazdę zabierając kluczyki od pojazdu. Zgłaszająca zadzwoniła na numer alarmowy informując o ujęciu obywatelskim. Na miejsce pojechali policjanci, którzy potwierdzili podejrzenia kobiety. Badanie 52- latka na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzy wykazało ponad 2,5 promila. Za popełnione przestępstwo motorowerzysta odpowie przed sądem.

ZDJĘCIE JEST ILUSTRACJĄ DO TEKSTU

1 comments

Znam osobiście tą kobietę która zatrzymała gościa. Szczerze to sam bym się zatrzymał i położył grzecznie na ziemi 😁. Jej lepiej nie podpadać.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.