OSTRÓDA. PIJANA PARA KRADŁA W SKLEPIE Z ZABAWKAMI

OSTRÓDA. PIJANA PARA KRADŁA W SKLEPIE Z ZABAWKAMI

Przed sądem odpowiedzą 41-letni mężczyzna i jego o 9 lat młodsza partnerka. Mieszkańcy Ostródy najpierw razem spożywali alkohol, a potem postanowili „zdobyć” zabawki dla 1,5-rocznej córki kobiety. Za popełnione przestępstwo grożą im kary nawet 5 lat pozbawienia wolności.

W miniony poniedziałek (04.01.2018r.) para postanowiła wybrać się na zakupy. Nie zamierzała jednak za nie zapłacić. 41-letni mężczyzna oraz jego o 9 lat młodsza partnerka podzielili się rolami i ze sklepu dziecięcego wynieśli zabawki, które miała dostać 1,5-roczna córka zatrzymanej kobiety. Właściciel sklepu straty oszacował na ponad 500 zł. 32-letnia kobieta została zatrzymana na miejscu. Jej partner zdążył z łupami uciec z miejsca zdarzenia. Policjanci  szybko go jednak  namierzyli i jeszcze tego samego dnia wieczorem trafił do policyjnej celi.

Funkcjonariusze podczas przeszukania w jego mieszkaniu znaleźli część skradzionych zabawek, które niebawem wrócą na sklepowe półki.

Para noc spędziła w policyjnym areszcie i wczoraj usłyszała zarzuty w tej sprawie.

Za popełnione przestępstwo grożą im kary nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

1 comments

To smutne, jak można okradać sklep z zabawkami dla maluszków. Ale jak widać ludzie nie mają zahamowań pozdrawiam redakcję KASIA

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.