OSTRÓDA. SPORY WOREK AMFETAMINY W OSTRÓDZKIM MIESZKANIU

100 GRAM AMFETAMINY W MORĄSKIM MIESZKANIU

Policjanci kryminalni z ostródzkiej komendy zatrzymali kolejnych mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków. Mieszkańcy miasta usłyszeli już zarzuty. Wobec 33-latka prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru.

Policjanci kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie prowadzą intensywne czynności związane z przestępstwami narkotykowymi. W toku przeprowadzonych działań zatrzymali kolejne osoby podejrzane o posiadanie narkotyków. W ich mieszkaniach ujawnili środki odurzające.

Pierwszy z mężczyzn to 33-letni mieszkaniec Ostródy. W wyniku przeszukania policjanci znaleźli w jego mieszkaniu ponad 80 gramów białego proszku, który po badaniach okazał się być amfetaminą. Ponadto, mężczyzna miał przy sobie również marihuanę. Tego samego dnia w ręce kryminalnych trafił również 22-letni mieszkaniec miasta, u którego funkcjonariusze znaleźli woreczki z zielonym suszem.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających. Wobec starszego z nich prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

Dodaj komentarz

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.