OSTRÓDZCY POLICJANCI NA PODIUM SAMORZĄDOWYCH MISTRZOSTW STRZELECKICH O PUCHAR MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO- MAZURSKIEGO

OSTRÓDZCY POLICJANCI NA PODIUM SAMORZĄDOWYCH MISTRZOSTW STRZELECKICH O PUCHAR MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO- MAZURSKIEGO

Po raz kolejny policjanci z KPP Ostróda udowodnili, że ich umiejętności strzeleckie są na wysokim poziomie. Robert Horodyłowski, Robert Kowanda oraz Paweł Fijas stanęli na podium Samorządowych Mistrzostw Strzeleckich o Puchar Marszałka Województwa Warmińsko- Mazurskiego.

W minioną sobotę (31.08.2019) na strzelnicy KS „GARDA” położonej na terenie Leśnictwa odbyły się Samorządowe Mistrzostwa Strzeleckie o Puchar Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Organizatorem przedsięwzięcia było Warmińsko- Mazurskie Zrzeszenie LZS, KLUB Strzelecki BARDA Ostróda, przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Warmińsko- Mazurskiego.

Do zawodów w formule drużynowej przystąpili ostródzcy policjanci reprezentujący w zawodach naszą gminę. O zwycięstwo walczyli w dwóch kategoriach: Karabin Centralnego Zapłonu oraz Pistolet Centralnego Zapłonu.

Ostatecznie, w klasyfikacji generalnej Robert Horodyłowski, Robert Kowanda oraz Paweł Fijas pokonali ponad 40 rywali. Funkcjonariusze stanęli na drugim stopniu podium.

KPP Ostróda

Dodaj komentarz

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.