POBIŁ STARSZEGO MĘŻCZYZNĘ. ZŁAMAŁ MU ŻUCHWĘ I USZKODZIŁ CZASZKĘ. TERAZ STANIE PRZED SĄDEM

POBIŁ STARSZEGO MĘŻCZYZNĘ. ZŁAMAŁ MU ŻUCHWĘ I USZKODZIŁ CZASZKĘ. TERAZ STANIE PRZED SĄDEM

Aktem oskarżenia zakończyło się postępowanie w sprawie uszkodzenia ciała 58- latka oraz uszkodzenia należącego do niego mienia. Podejrzany w tej sprawie 29- latek za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem.

Do zdarzenia doszło pod koniec listopada 2019 roku w jednej z miejscowości w gminie Grunwald. Wtedy to 29- latek próbując wejść do domu pokrzywdzonego wybił szybę w jego oknie i uszkodził drzwi wejściowe do jego domu. Gdy 58- latek otworzył, żeby wyjaśnić sytuacje podejrzany zaczął bić go po głowie powodując złamanie kości czaszki oraz żuchwy.

Agresywny 29- latek został zatrzymany. Usłyszał zarzuty uszkodzenia ciała oraz uszkodzenia mienia. Przyznał się do zarzucanych mu czynów, jednak nie był w stanie wyjaśnić, dlatego to zrobił. Tłumaczył, że był pod wpływem alkoholu i nie wie co go skłoniło do takiego zachowania.

Postępowanie prowadzili policjanci z Posterunku Policji w Stębarku. Teraz akt oskarżenia w tej sprawie trafił do sądu. To tam podjęta zostanie decyzja o dalszym losie 29- latka.

Źródło: KPP Ostróda

Dodaj komentarz

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.