POLICJANCI ZATRZYMALI POSZUKIWANEGO LISTEM GOŃCZYM

SCHOWAŁ SIĘ ZA ŁÓŻKO BY NIE TRAFIĆ ZA KRATKI

Ostródzcy kryminalni zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listem gończym. 42- latek miał do odbycia karę 1 roku pozbawienia wolności m.in. za pobicie innej osoby. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od kilku miesięcy.

Niemal każdego dnia policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie zatrzymują osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości. Tym razem ostródzcy kryminalni zawitali do województwa pomorskiego i wczorajszego (31.03.2021) poranka zapukali do jednego z domów na tym terenie. W województwie pomorskim funkcjonariusze szukali 42- letniego mężczyzny pochodzącego z powiatu ostródzkiego. Na pierwszy rzut oka wszystko wskazywało na to, że poszukiwanego nie było w domu. Podczas penetracji budynku okazło się jednak, że mężczyzna schował się w piwnicy za szafą i liczył na to,  że nikt go tam nie znajdzie.

Zatrzymany mężczyzna poszukiwany był od kilku miesięcy listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Gdyni. 42- latek ma do odbycia karę pozbawienia wolności m.in.za pobicie. Poszukiwany trafił już do zakładu karnego gdzie spędzi najbliższy rok.

KPP Ostróda

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.