PÓŁKILOWY WOREK AMFETAMINY I… BROŃ? ZNALEZIONE W JEDNYM W OSTRÓDZKICH MIESZKAŃ

PÓŁKILOWY WOREK AMFETAMINY I... BROŃ? ZNALEZIONE W JEDNYM W OSTRÓDZKICH MIESZKAŃ

Zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków usłyszał 28-letni mieszkaniec Ostródy. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli ponad pół kilograma amfetaminy. Ponadto zabezpieczyli również przedmiot przypominający broń, który zostanie poddany ekspertyzie.

Ostródzcy kryminalni na podstawie szeregu przeprowadzonych czynności ustalili, że jeden z mieszkańców Ostródy może posiadać znaczne ilości narkotyków. W miniony czwartek (06.12.2018) pojechali w ustalone miejsce. Podczas przeszukania mieszkania 28-latka policjanci zabezpieczyli ponad 600 gramów białego proszku. Badania potwierdziły, że jest to amfetamina. W trakcie czynności policjanci znaleźli również przedmioty przypominające broń i amunicje. W kwestii tego, czy jest to broń i amunicja, na którą w myśl ustawy potrzebne jest odpowiednie zezwolenie, zostanie przeprowadzona ekspertyza biegłego.

28-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków. Prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru. Podejrzany ma obowiązek stawiania się w jednostce policji dwa razy w tygodniu.

1 comments

Za broń żadnych zarzutów mu nie postawią ponieważ jest to broń czarnoprochowa, amunicja jest również legalna. Uberti 1858 .44

Dodaj komentarz

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.