REGION. NOWE BMW, OSIĄGAJĄCE ”SETKĘ” W 6 SEKUND BĘDZIE NA USŁUGACH POLICJI

REGION. NOWE BMW, OSIĄGAJĄCE ''SETKĘ'' W 6 SEKUND BĘDZIE NA USŁUGACH POLICJI

Komenda Miejska Policji w Olsztynie otrzyma niebawem nowe radiowozy. Wśród nich znajdzie się między innymi nieoznakowanie BMW 330i z wideorejestratorem.

Już niebawem w nowe radiowozy zostanie zaopatrzona również Komenda Miejska Policji w Olsztynie. — Wśród zakupionych pojazdów na potrzeby KMP w Olsztynie do tej pory został przeznaczony VW Transporter 6 zakupiony ze środków Komendy Głównej Policji. Zgodnie z przyjętym planem KMP w Olsztynie ma także zostać wyposażona w 2 nowe radiowozy oznakowane oraz jeden pojazd nieoznakowany marki BMW 330i z wideorejestratorem — informuje Tomasz Markowski z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.

Można przypuszczać, że nieoznakowany radiowóz, który trafi do olsztyńskiej policji będzie miał taką samą specyfikację jak pojazd, które przekazany został policjantom z Sokółki. Tamtejsze BMW również 330i zaopatrzone jest w dwulitrowy, turbodoładowany silnik benzynowy generujący moc 252 KM i maksymalny moment obrotowy 350 Nm. Takie parametry pozwolą policjantom rozpędzić się do 100 km/h w zaledwie 5,8 s.

ŹRÓDŁO:WM

Dodaj komentarz

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.