ROLNICY POKAZALI SWOJE NIEZADOWOLENIE. PRZYJECHAŁA PO NICH POLICJA

''GNÓJ'' POD DOMEM POSŁA BABALSKIEGO

W niedzielę (18.10.2020) na terenie miasta doszło do niecodziennych zdarzeń przed posesjami należącymi do przedstawicieli polskiego parlamentu.

Pierwsze zgłoszenie policjanci ostródzkiej komendy otrzymali około godziny 10:00, drugie w godzinach popołudniowych. W obu przypadkach doszło do zanieczyszczenia drogi i zatamowania ruchu przed posesjami należącymi do przedstawicieli polskiego parlamentu. W jednym przypadku jako materiał tamujący ruch użyto obornika, a w drugim słomy. Oprócz elementów powodujących utrudnienie w ruchu, pojawiły się również transparenty zniesławiające parlamentarzystów.

Jak się okazało, za obydwa naganne zachowania odpowiedzialna była ta sama osoba. W poniedziałek (19.10.2020) ostródzcy kryminalni ustalili i zatrzymali w miejscu zamieszkania mieszkańca gminy Gietrzwałd. 29-latek usłyszał dwa zarzuty dotyczące zniesławienia parlamentarzystów, a ponadto policjanci nałożyli na niego 2 mandaty karne w wysokości 500 zł za popełnione wykroczenia związane z zanieczyszczeniem drogi i tamowaniem ruchu.

Przestępstwa o które podejrzany jest 29-latek prokurator objął ściganiem z urzędu. Mężczyzna wkrótce będzie tłumaczył się przed sądem. Grozi mu kara grzywny lub ograniczenia wolności.

Cała ta sytuacja pokazuje podejście przedstawicieli władzy do narodu. Jeśli naród pokazuje swoje niezadowolenie (w większości przypadków słusznie), to władza nie wchodzi z nim w dialog. Zamiast tego nasyła policję. W tym momencie warto też przypomnieć treść przysięgi policyjnej.

„Ja, obywatel Rzeczypospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków policjanta, ślubuję: służyć wiernie Narodowi, chronić ustanowiony Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej porządek prawny, strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli, nawet z narażeniem życia.

1 comments

Dajcie spokój temu dupkowi z Gierzwałdu. To ja osobiście wyprodukowałem i podrzuciłem nawóz pod domy naszych Boskich Parlamentarzystów. Domagam się powołania komisji sejmowej i wnikliwego śledztwa, które wykaże, że tą zakałą. nieuznającą zasad moralnych , etc, etc – jestem JA. Zdrowo się nasrałem i nikt tego nie chce docenić – a przecież mi się to należy!!!

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.