SCHOWAŁ SIĘ ZA ŁÓŻKO BY NIE TRAFIĆ ZA KRATKI

SCHOWAŁ SIĘ ZA ŁÓŻKO BY NIE TRAFIĆ ZA KRATKI

Osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości próbują różnych sposobów, by uniknąć odpowiedzialności. Poszukiwany 19- latek na przykład postanowił schować się przed policjantami … za łóżkiem.

Niemal każdego dnia policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie zatrzymują osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości. Są jednak i tacy poszukiwani, którzy za wszelką cenę próbują uniknąć spotkania z funkcjonariuszami. Zawsze w takich przypadkach, działania policji poprzedzone są rozpoznaniem, gromadzeniem informacji o poszukiwanych i miejscach, w których mogą się ukrywać. W działania te, są także zaangażowani dzielnicowi, którzy poprzez dobre rozpoznanie rejonu służbowego i regularny kontakt z lokalną społecznością, pomagają zatrzymać osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości. Tak też było i w tym przypadku.

Wczoraj (28.05) dzielnicowi z Posterunku Policji w Miłakowie pojechali do mieszkania, gdzie miał przebywać poszukiwany 19- latek. Młody mężczyzna na widok policjantów postanowił skorzystać z ostatniej szansy na uniknięcie odbycia kary pozbawienia wolności i ukrył się … za łóżkiem.

Nie uniknie jednak odpowiedzialności. Został zatrzymany i trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi kilkanaście dni za wykroczenie kradzieży.

źródło: KPP Ostróda

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.