UWAGA! KOMUNIKATY GŁOSOWE NA TERENIE POWIATU

OSTRÓDA. OD DZISIAJ FUNKCJONUJĄ KOMUNIKATY GŁOSOWE

Kilka razy na dobę na terenie powiatu ostródzkiego będzie można usłyszeć komunikaty głosowe nadawane przez policjantów Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie. W komunikatach znajdą się między innymi prośby o niegrupowanie się oraz pozostanie w domach. Wszystko po to, by mieszkańcy naszego powiatu byli bezpieczni i zdrowi.

Od dziś (24.03) na terenie naszego powiatu z policyjnych radiowozów nadawane będą komunikaty głosowe w związku z ogłoszoną na terenie Polski epidemią koronawirusa. Komunikaty głosowe mają na celu przede wszystkim przypomnienie mieszkańcom naszego powiatu o zachowaniu środków ostrożności po to, by zminimalizować ryzyko rozprzestrzenienia się wirusa. Policjanci będą apelować o pozostanie w domach a w przypadku konieczności wyjścia o unikanie kontaktu z innymi osobami i zachowanie dystansu między nimi.

Apelujemy! To od odpowiedzialnej postawy każdego z nas, nie tylko dziś czy jutro ale przez cały czas trwania epidemii, zależy zdrowie i życie nasze oraz naszych najbliższych.

Dodaj komentarz

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.