VII POLICYJNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR KOMENDANTA POWIATOWEGO POLICJI W OSTRÓDZIE

Na hali sportowej Zespołu Szkół w Samborowie odbyła się siódma już edycja Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ostródzie. W zmaganiach udział wzięło 5 drużyn. Tytuł zwycięzcy po raz kolejny zdobyli policjanci z rewiru dzielnicowych z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie.

W miniony piątek ( 01.02.19) na sali sportowej Zespołu Szkół w Samborowie spotkali się policjanci by rozegrać Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ostródzie. To już siódma edycja tych zawodów.

O zwycięstwo walczyło 5 drużyn. Zwycięzcami Turnieju i zdobywcami Pucharu Komendanta Powiatowego Policji w Ostródzie po raz kolejny została drużyna rewiru dzielnicowych z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie. Drugie miejsce zajął wydział kryminalny z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie. Na trzecim miejscu zaś znaleźli się funkcjonariusze z wydziału kryminalnego Komisariatu Policji w Morągu.

Podczas turnieju tytuł najlepszego strzelca powędrował do Mariusza Gałki – reprezentanta zwycięskiej drużyny, który zdobył dla swojego zespołu aż 13 bramek.

Nagrody i podziękowania zawodnikom wręczył nadkom. Krzysztof Bilicki I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Ostródzie.

Całe piłkarskie rozgrywki odbyły się dzięki wsparciu Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w Ostródzie. Zawody minęły w przyjaznej atmosferze oraz zgodnie z zasadą fair play.

źródło: KPP Ostróda