VIII POLICYJNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ W SAMBOROWIE

Na hali sportowej Zespołu Szkół w Samborowie odbyła się ósma już edycja halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ostródzie pod patronatem Wójta Gminy Ostróda.

W zmaganiach udział wzięło 5 drużyn. Tytuł zwycięzcy zdobyła drużyna Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji w Morągu.

Wczoraj (24.01.2020) na hali sportowej Zespołu Szkół w Samborowie spotkali się policjanci by rozegrać Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ostródzie pod patronatem Wójta Gminy Ostróda. To już ósma edycja tych zawodów.

O zwycięstwo walczyło 5 drużyn. Zwycięzcami Turnieju i zdobywcami Pucharu Komendanta Powiatowego Policji w Ostródzie została drużyna Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji w Morągu.

Drugie miejsce zajął zespół reprezentujący Komendę Powiatową Policji w Ostródzie.

Na trzecim miejscu znalezła się drużyna łączona Dzielnicowych i Policyjnych Emerytów.

Podczas turnieju tytuł najlepszego strzelca powędrował do Pawła Makowskiego – reprezentanta zwycięskiej drużyny. Najlepszym bramkarzem został Radosław Gotówko z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie.

Nagrody i podziękowania zawodnikom wręczył nadkom. Krzysztof Bilicki I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Ostródzie.

Całe piłkarskie rozgrywki odbyły się dzięki wsparciu Wójta Gminy Ostróda,  Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w Ostródzie i we współpracy z Policyjnym Klubem Sportowym „MAZURY”. Zawody minęły w przyjaznej atmosferze oraz zgodnie z zasadą fair play.