ZATRZYMALI OSTRÓDZIANINA ZAMIESZANEGO W HANDEL NARKOTYKAMI I DZIAŁALNOŚĆ PRZESTĘPCZĄ

OSTRÓDA, MORĄG: "BEZPIECZNY POWIAT NOCĄ"

Policjanci niemal każdego dnia zatrzymują osoby poszukiwane do odbycia kary pozbawienia wolności lub ustalenia miejsca pobytu. Zdarza się jednak, że poszukiwani celowo zmieniają miejsce zamieszkania licząc, że unikną odpowiedzialności za popełnione przestępstwa.

Tak było w przypadku 41- letniego mieszkańca Ostródy. Mężczyzna poszukiwany był listem gończym przez tutejszy sąd do odbycia kary 5 lat pozbawienia wolności za handel narkotykami oraz udział w zorganizowanej grupie przestępczej. Od dłuższego czasu nie przebywał jednak w swoim rodzinnym mieście licząc na to, że uda mu się uniknąć kary.

Policjanci na podstawie szeregu przeprowadzonych czynności ustalili, że poszukiwany 41- latek może przebywać na terenie Łodzi. Wczoraj (14.03.2018) pojechali we wskazany adres i potwierdzili uzyskane przez siebie informacje. Mężczyzna został zatrzymany. Nie krył zdziwienia obecnością funkcjonariuszy. Trafił do policyjnego aresztu, skąd został przetransportowany do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 5 lat.

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.