WRÓCIŁ Z HOLANDII NA WAKACJE DO OSTRÓDY. ZOSTAŁ ZATRZYMANY

ZNĘCAŁ SIĘ NAD RODZINĄ ZOSTAŁ ARESZTOWANY

Ostródzcy policjanci zajmujący się poszukiwaniem i identyfikacją osób, zatrzymali 27-latka, za którym wystawiony był list gończy. Mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania od marca br, bo wiedział, że czeka na niego miejsce w zakładzie karnym. Teraz najbliższe 6 miesięcy spędzi w odosobnieniu.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie, zajmujący się poszukiwaniem i identyfikacją osób, dzisiaj rano  zatrzymali 27-letniego mieszkańca gminy Ostróda. Mężczyzna od marca br. poszukiwany był  listem gończym. 27-latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości na terenie Holandii. Gdy wrócił do domu na urlop został zatrzymany.

27-latek przed kilkoma laty został skazany za jazdę pod wpływem alkoholu i nie wywiązał się z wyroku sądu. Mężczyzna miał opłacić grzywnę i tego nie zrobił. Z tego powodu sąd zaległą grzywnę zamienił na karę pozbawienia wolności.

Dzięki dobremu rozpoznaniu policjantów kolejny sprawca ukrywający się przed wymiarem sprawiedliwości został zatrzymany i najbliższe  6 miesięcy spędzi za kratkami.

źródło: KPP Ostróda

Dodaj komentarz

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.