ZGINĄŁ NA TRASIE DO OSTRÓDY

ZGINĄŁ NA TRASIE DO OSTRÓDY

Wczoraj służby pracowały na miejscu tragicznego w skutkach wypadku drogowego na drodze DK-15 na trasie Lubawa – Ostróda. 21-letni mężczyzna kierujący oplem zginął na miejscu, po tym jak jego auto uderzyło w dwa kolejne samochody, po czym wpadło do przydrożnego rowu. Funkcjonariusze wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

32-54348
Kliknij by powiększyć.

Do wypadku doszło w niedzielę, ok. godz. 14:00, na drodze krajowej nr 15 w okolicach miejscowości Byszwałd. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 21-letni kierowca opla z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do bocznego zderzenia z samochodem ciężarowym, a następnie z kolejnym jadącym z naprzeciwka ciężarowym renault, po czym zjechał do przydrożnego rowu. W wyniku tego zdarzenia kierujący oplem, 21-letni mieszkaniec powiatu nowomiejskiego poniósł śmierć na miejscu. Droga w tym miejscu była przez pewien czas zablokowana. Teraz funkcjonariusze wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Pamiętajmy. Okres Wszystkich  Świętych to czas wzmożonych wyjazdów a warunki atmosferyczne: w tym częste opady deszczu, śliska nawierzchnia, zmniejszona widoczność  negatywnie wpływają na bezpieczeństwo na drogach. Policjanci apelują o zachowanie szczególnej  ostrożności w tym czasie, aby spokojnie i bezpiecznie dotrzeć do celu.

Dodaj komentarz

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.