ZGRAJA Z OKOLIC GRUNWALDU ODPOWIE ZA POBICIA I ZDEMOLOWANIE AUTA

OSTRÓDA, MORĄG: "BEZPIECZNY POWIAT NOCĄ"

Policjanci z Posterunku Policji w Stębarku zakończyli aktem oskarżenia sprawę przeciwko mieszkańcom Gminy Grunwald. Przed sądem ze swojego postępowania będą się tłumaczyć czterej mężczyźni, którzy podczas trwania zabawy dyskotekowej pobili innych uczestników zabawy. Za to przestępstwo grożą im kary nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Posterunku Policji w Stębarku zakończyli aktem oskarżenia sprawę pobić, jakie miały miejsce na terenie jednej z dyskotek w tej gminie.  Czterech sprawców w wieku od 24 do 37 lat usłyszało zarzuty pobicia i zniszczenia mienia.

Do przestępstwa pobicia doszło dwa razy. Raz sprawcy pobili dwóch braci, a kilka miesięcy później 28-latka. Tym razem nie tylko pobili młodego mężczyznę ale także uszkodzili mu samochód. Właściciel straty oszacował na ponad 2 500 złotych. Pod koniec marca br. wszyscy sprawcy usłyszeli zarzuty i akt oskarżenia trafił do sądu. Za pobicie grożą im kary nawet do 3 lat pozbawiania wolności. Za zniszczenie mienia natomiast kodeks karny przewiduje karę nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.