CHARYTATYWNE MORSOWANIE DLA SEBKA

2020-03-01 12:30 - 16:00

W dniu 01.03.2020 r. o godz. 12.30 w Bogaczewie w pięknym jeziorze Narie odbędzie się I Wielkie Morsowanie dla Sebka❄️🏊❄️

Zbiórka na plaży Miejskiej w Bogaczewie.
Każda osoba, która tego dnia zdecyduje się przyjechać i wejść do wody pomoże Sebkowi. Pewno zastanawiacie się jak a więc wyjaśniam. Sponsorzy tego wydarzenia: „Agromech Kowalewski” , „Tailor Hotel”, oraz „WD-TECH” za każdą osobę która wejdzie do wody zapłacą po 10 złotych. Zebrana kwota zostanie w całości przekazana na cel charytatywny czyli pomoc dla Sebka.

Sebastian wskutek komplikacji okołoporodowych choruje m.in. na wodogłowie i czterokończynowe porażenie mózgowe. Przeszedł cztery operacje ratujące życie. Jego zapał i determinacja w walce o siebie zaskoczyła już nie jednego lekarza. Nieustanna i systematyczna rehabilitacja pozwala mu gonić swoich rówieśników.

W programie organizatorzy zapewniają wspaniałe i niezapomniane wrażenia,  doskonałą zabawę, ciepłe napoje (kawa, herbata) oraz strawę w postaci pysznej zupy dzięki uprzejmości „Hotelu Elektor”⭐⭐ i kiełbaski oczywiście z ogniska.
Morsy całego kraju i świata łączmy się 😎

Sprawdźmy ile ludzi jednego dnia wejdzie do wody zimą 💪👍
Do zobaczenia 👁️👁️