Dub Night vol. 4

2019-10-26 20:00 - 2019-10-27 03:00
Amfiteatr, Adama Mickiewicza, 14-100 Ostróda, Polska
Address: Amfiteatr, Adama Mickiewicza, 14-100 Ostróda, Polska

Załoga! Wracamy z najbardziej zbasowanym cyklem naszym imprez, czyli Dub Night. W Sali Kameralnej Amfiteatru w Ostródzie staną dwie ściany basu. Z Pomorza przyjeżdżają do nas Pandadread Sound System, promotorzy kultury soundsystemowej na północy Polski, organizatorzy takich imprez jak Dub Club i Dub Mass w Trójmieście. Razem ze sobą zabierają swoją potężne nagłośnienie. Natomiast my po lekkim zmodernizowaniu naszych paczek wracamy razem z meblami po ponad roku nieobecności w mury amfiteatru. Szykujcie się na rootsową odpinkę i prawdziwy masaż niskimi częstotliwościami.

Kiedy: 26.10.2019
Start: 20:00
Gdzie: Sala Kameralna Amfiteatru w Ostródzie
Wejście: 15 zł

PANDADREAD SOUND SYSTEM

Pandadread Sound System to oparta na potężnym basie dziesięciokilowatowa, mobilna tuba propagandowa, skupiająca wokół siebie selektorów i wokalistów z Trójmiasta i okolic. Operatorzy sound systemu: bratrat (selekcja, fx) i DHS (selekcja, mic), czerpiąc pełnymi garściami z tradycji muzyki jamajskiej, w swojej selekcji eksperymentują z jej nowoczesnymi, elektronicznymi mutacjami. Rytm, miłość, wolność i bezkompromisowa walka z wszechobecnym aparatem przemocy są uniwersalnym przesłaniem, które wyraźnie bije z doboru prezentowanych przez nich utworów.

 

ROOTS TRIPPIN SOUND SYSTEM

Mieszanka jamajskich dźwięków od Ska, przez Roots, po ciężkie Dubowe brzemienia, płynąca z ręcznie i zręcznie zbudowanych głośników.
Z zamysłem stworzenia czegoś więcej niż tylko dj’skiego kolektywu nosili się od dłuższego czasu. W 2015 powstały pierwsze „szafy” z OSB. Nie był to może szczyt jakości, ale doświadczenia, które udało się zebrać podczas pierwszych imprez zaowocowały i misja szerzenia dobrej muzyki z jamajskim zacięciem trwa nadal.
Przez ponad dwa lata udało się wystawić swoją wesołą stolarską twórczość na Ostróda Reggae Festiwal, Grass Roots czy podczas cyklu imprez w ostródzkim amfiteatrze. Za sterami Roots Trippin Sound System stali już między innymi 27Pablo, Radikal Guru, Earl Jacob, Diego Cichy Don, Tisztelet Sound, Mack czy Pandadread Sound System i było super.

 

DUBPAMINA

Dwóch podróżników uwielbiających zwiedzać wibracje ciężkich dubowych brzmień przeplecione rootsową odpinką. Wielbiciele pulsującego basu i całonocnych sesji. King Shiloh, Jah Shaka czy Channel One są dla nich wzorem do naśladowania a kultura sound systemowa jest czymś więcej niż tylko muzyka…
Gwarantowany powrót do korzeni i głośne syreny!

 

link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/596527640878924/