DZISIAJ SOKÓŁ ZAGRA O KOLEJNE PUNKTY

2017-11-12 16:00 - 18:00
Stadion Miejski OCSiR, 3 Maja, Ostróda, Polska
Address: Stadion Miejski OCSiR, 3 Maja, Ostróda, Polska

W meczu 16. kolejki rozgrywek III ligi Sokół na własnym boisku podejmie drużynę Warty Sieradz. Początek meczu na stadionie przy ul. 3 Maja 19 w niedzielę 12 listopada o godz. 16:00.

Spotkanie z sąsiadem tabeli jest meczem o tzw. 6 punktów, bowiem ewentualne zwycięstwo naszej drużyny nad sąsiadem z tabeli spowodowałoby wyjście ze strefy spadkowej. W tym meczu żaden z piłkarzy nie będzie musiał pauzować za nadmiar kartek, a tylko Adrian Bieńkowski ma problemy ze zdrowiem, eliminujące go z występu w spotkaniu.

Arbitrem głównym spotkania będzie Radosław Jemielity z Podlaskiego Kolegium Sędziowskiego, który w tym sezonie nie sędziował spotkań zarówno Sokoła jak i Warty.

Ceny biletów:

Bilet VIP – 20 zł

Bilet Normalny – 12 zł

Bilet Ulgowy – 8 zł (Emeryci i renciści oraz młodzież ucząca się od 10 do 18 roku życia)

Bilet Kobiety – 4 zł

Dzieci do lat 10 wchodzą za darmo.

Bilety można będzie kupić w kasie obok stadionu w dniu meczu od godziny 15:00.

Ponadto przypominamy, że w związku z zarządzeniami służb porządkowych jak i związku piłkarskiego, wjazd samochodem na teren stadionu (poza posiadaczami karnetów VIP z wjazdem na parking) zostaje zamknięty. Kibiców prosimy o korzystanie z komunikacji miejskiej lub pozostawienie samochodu w innej lokalizacji. Za utrudnienia przepraszamy.

Przypuszczalne składy:

Sokół Ostróda: Bąbel – Korzeniewski, Pluta, Maternik, Buczkowski – Mlonek, Otręba, Słowicki, Michalski – Wójcik, Gajewski.

Warta: Mielcarz – Pawlak, Klepacz, Kowalski, Bartłoszewski – Mitek, Kacela, Chodyga, Zawodziński, Szyc – Kobierski.