Kolejna edycja Targów Rolnych Zagroda już w październiku

2019-10-26 - 2019-10-27 Cały dzień
Expo
Address: Grunwaldzka 55, Ostróda, Polska

Targi Rolne ZAGRODA to największe wydarzenie w branży w północno-wschodniej Polsce. W dniach 26-27 października w Ostródzie spotkają się rolnicy z północnej Polski z producentami i dystrybutorami związanymi z rynkiem szeroko rozumianej hodowli rolniczej.

W szerokiej ofercie wystawców będzie można znaleźć wszystko, co niezbędne w uprawach roślin i hodowli zwierząt. Targi ZAGRODA będą również doskonałą okazją do zaczerpnięcia fachowej wiedzy podczas konferencji i szkoleń, do spotkania się z najważniejszymi przedstawicielami branży, do zapoznania się z nowoczesnymi produktami i usługami wyznaczającymi nowe trendy w rolnictwie.

Targom kolejny raz będzie towarzyszyć Warmińsko-Mazurska Wystawa Zwierząt Hodowlanych, której organizatorem jest Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Rolniczego. Tradycyjnie na ringu wystawowym zostaną zaprezentowane najlepsze okazy bydła mięsnego, bydła mlecznego, koni zimnokrwistych i wielu innych gatunków hodowlanych. Spośród prezentowanych zwierząt wyłonieni zostaną championi i super-championi, a hodowcy najlepszych okazów zostaną odznaczeni. W tegorocznej edycji wystawy organizatorzy przygotowali coś, czego jeszcze nie było, czyli wystawę zwierząt futerkowych! Hodowcy z Polskiego Związku Hodowców Zwierząt Futerkowych pokażą w Expo Mazury najlepsze okazy lisów, norek i szynszyli!

Nowością w tej edycji będzie Giełda Używanych Maszyn Rolniczych, której współorganizatorem jest portal TopTraktor.pl. To świetna okazja dla wszystkich, którzy chcieliby zaopatrzyć swoje gospodarstwo w kolejne sprzęty rolnicze oraz dla tych, którzy chcieliby taki sprzęt sprzedać.

Targi Hodowlane ZAGRODA to okazja aby prześledzić wszystko co jest niezbędne we właściwej hodowli zwierząt oraz uprawie roślin, poznać innowacyjne hodowlane trendy i przetestować nowe produkty.

ZAGRODA od kilku lat skupia duże grono przedsiębiorców i rolników. Umożliwia hodowcom prezentację zwierząt a producentom i dystrybutorom prezentację najnowszych technologii i rozwiązań wykorzystywanych w chowie zwierząt i rolnictwie. To czas spotkań ze specjalistami z branży rolnej i hodowlanej; to czas na przejrzenie nowinek technologicznych, czerpania pomysłów oraz zdobywania wiedzy podczas paneli dyskusyjnych i konferencji. Wśród wystawców znajdziemy producentów i dystrybutorów z zakresu: produkcji zwierzęcej, chowu i hodowli zwierząt, motoryzacji rolniczej, zarządzania i doradztwa w gospodarstwie i wielu innych branż.

Współorganizatorem Targów Hodowlanych Zagroda jest Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych.