NIEDZIELNE SPOTKANIA AUTORSKIE PROWADZONE PRZEZ EWELINĘ ZDANIEWICZ – PENKALA

2018-06-10 17:00 - 2018-06-24 19:00
Willa Port Ostróda
Address: Adama Mickiewicza 17, Ostróda, Polska

W pierwszą niedzielę czerwca w Hotelu Willa Port Art.& Business ruszyliśmy z cyklem Niedzielnych Spotkań Autorskich prowadzonych przez Ewelinę Zdaniewicz – Penkala. Pierwszym Gościem specjalnym była Joanna Jax.

Już w tę niedzielę spotkanie z Wiolettą Sawicką o godzinie 17:00.

 

Przewidzieliśmy KONKURS!

Dla pierwszych pięciu osób rozdamy przedpremierowo nową książkę Wioletty Sawickiej „Czas próby”. Pełna emocji opowieść, która złamie niejedno serce i sklei je na nowo. Premiera 12.06.2018.

Dla tych co się spóźnią będzie prowadzona sprzedaż !

 

Serdecznie zapraszamy !

 

10.06.2018 Wioletta Sawicka

urodziła się i mieszka na Warmii. Z wykształcenia jest pedagogiem, ale zawodowo od kilkunastu lat realizuje się jako dziennikarka. Jej specjalnością są reportaże. Debiutowała w 2014 roku bardzo ciepło przyjętą przez czytelniczki emocjonalną sagą: „ Wyjdziesz za mnie, kotku?”, „Będzie dobrze, kotku” i „Jeśli się odnajdziemy, kotku”. Pomysł napisania cyklu, popularnie zwanego „kocią sagą”, narodził się po powrocie autorki ze Szwecji, gdzie mieszkała kilka lat. Od zgiełku życia wyciszenia szuka w warmińskich lasach i w Bieszczadach. Lokalna patriotka. Dlatego też w większości akcje swoich powieści umieszcza na Warmii i Mazurach. Pasjonatka literatury, wędrówek bezludnymi szlakami oraz rowerowych wypadów. Po trzyczęściowym cyklu o trudnej miłości Anny i Patryka, napisała kolejne powieści; „Dzień cudu” i osnutą na prawdziwej historii Mazurki „ Wyspy szczęśliwe”. 12 czerwca ukaże się jej najnowsza książka „Czas próby”. Pracuje nad kolejną powieścią.

17.06.2018 Katarzyna Pawluś

Ma 39 lat, męża Radosława, synów Jasia i Bartka i córkę Antonię. Urodziła się w Głogowie. Pracowała jako architekt krajobrazu, trener biznesu, coach. W sztuce pozytywnego myślenia szkoliła 2500 pacjentów szpitala w Norwegii. Jest autorką książki „Jedna na milion”.  Walczy ze schorzeniem, którego lekarze nie potrafią zdiagnozować. Taka choroba zdarza się raz na milion przypadków. Niektórzy lekarze uważają, że jej choroba to rak naczyń krwionośnych, a inni, że to udary mózgu wynikające ze stanów zapalnych naczyń mózgowych. Oficjalnej diagnozy nie ma.

24.06.2018 Łukasz Orbitowski

Pisarz. Autor siedmiu powieści, m.in. „Inna dusza”, „Exodus”, „Tracę ciepło”. W roku 2016 otrzymał Paszport Polityki. Dwukrotnie nominowany do nagrody Nike, raz do nagrody Miasta Gdynia. Na antenie TV Kultura prowadzi program „Dezerterzy”. Wiecznie w podróży, gubi się między miastami. Przez przyjaciół zwany Potworem.