PIH „NON SERVIAM” KONCERT

2019-12-13 21:00 - 23:00
Amfiteatr, Adama Mickiewicza, 14-100 Ostróda, Polska
Address: Amfiteatr, Adama Mickiewicza, 14-100 Ostróda, Polska

Serdecznie zapraszamy na kolejny koncert organizowany przez Klitka Records.
Tym razem, 13go grudnia w piątek, w Ostródzie w sali kameralnej Amfiteatru po raz pierwszy w zagra Legenda Polskiego Rapu – Pih .


PIH działa na polskiej rapowej scenie od blisko 20 lat, początki sięgają roku 2000, gdy zadebiutował z zespołem JedenSiedem płytą Wielka Niewiadoma, następnie przez szereg lat wydał osiem solowych albumów w tym pokrytą platyną płytę „Kwiaty Zła”, płytę z Chadą „Od Nas Dla Was”, płytę z Kaczorem „Zła Krew” oraz płytę z Pyskatym jako Skazani Na Sukcezz. Piha można usłyszeć na wielu gościnnych utworach u najlepszy polskich raperów i producentów oraz na koncertach w całej Polsce.
Do NAS przyjeżdża z nową płytą „NON SERVIAM” na której jak zwykle nie brakuję ostrych wersów, brutalnych opisów rzeczywistości i osobistych treści.
Zapraszamy na ten wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju koncert, bo TO COŚ WIĘCEJ NIŻ RAP !!

MIEJSCE : Sala Kameralna ostródzkiego Amfiteatru
DATA: 13 Grudnia (Piątek)
GODZINA: 21:00
AFTER I BEFORE : DJ Siemas
SUPPORTY: WKRÓTCE

BILETY :

Przedsprzedaż – 30 zł (dostępne w DonerKing)

Na Wejściu – 40 zł

Bilety VIP 60 zł (tylko online ilość ograniczona) – bilet VIP zapewniają darmowy Welcome Drink, spotkanie z artystą po koncercie, plakat z autografem. Aby zarezerwować bilet VIP wystarczy napisać email na adres klitkarecords@gmail.com w tytule wpisać „BILET PIH”