POWALCZĄ O LIGOWE PUNKTY I WYDOSTANIE SIĘ ZE STREFY SPADKOWEJ

2017-11-08 18:00 - 20:00
3 Maja 19, Ostróda, Polska
Address: 3 Maja 19, Ostróda, Polska

W zaległym meczu 13. kolejki rozgrywek III ligi Sokół na własnym boisku podejmie drużynę Sokoła Aleksandrów Łódzki. Początek meczu na stadionie przy ul. 3 Maja 19 w środę 08 listopada o godz. 18:00.

Nasza drużyna przystąpi do tego spotkania po 4 rzędu porażkach, co spowodowało spadek na 16 miejsce w tabeli. Mimo, że w spotkaniu z liderem o punkty będzie niezwykle trudno, to jest kilka aspektów, dających nadzieję na korzystny rezultat. W poprzednim sezonie w starciach z imiennikiem z Aleksandrowa Łódzkiego nasza drużyna wygrała oba mecze. W Ostródzie po bramce Sebastiana Pączko wygraliśmy 1-0, a na wyjeździe po dwóch trafieniach Roberta Hirsza wygraliśmy 2-1. Po drugie każda zła passa musi się kiedyś skończyć, a mecz z liderem może wbrew pozorom być ku temu dobrą okolicznością. Dodatkowo liczymy, że piłkarze, po krytyce ich poprzednich występów, pokażą się z dobrej strony i udowodnią sobie, ale też innym, swoją wartość.

W środowym meczu w barwach ostródzian nie zobaczymy kontuzjowanego Adriana Bieńkowskiego, zawieszonego za czerwoną kartkę Kamila Maternika, za to do dyspozycji trenera będą już Łukasz Buczkowski i Arkadiusz Gajewski, pauzujący za nadmiar kartek w poprzednim meczu ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.

Arbitrem głównym spotkania będzie Radosław Makowiecki z Mazowieckiego Kolegium Sędziowskiego, który w tym sezonie nie sędziował spotkań naszej drużyny.

Ceny biletów:

Bilet VIP – 20 zł

Bilet Normalny – 12 zł

Bilet Ulgowy – 8 zł (Emeryci i renciści oraz młodzież ucząca się od 10 do 18 roku życia)

Bilet Kobiety – 4 zł

Dzieci do lat 10 wchodzą za darmo.

Bilety można będzie kupić w kasie obok stadionu w dniu meczu od godziny 17:00.

Ponadto przypominamy, że w związku z zarządzeniami służb porządkowych jak i związku piłkarskiego, wjazd samochodem na teren stadionu (poza posiadaczami karnetów VIP z wjazdem na parking) zostaje zamknięty. Kibiców prosimy o korzystanie z komunikacji miejskiej lub pozostawienie samochodu w innej lokalizacji. Za utrudnienia przepraszamy.

Przypuszczalne składy:

Sokół Ostróda: Bąbel – Korzeniewski, Pluta, Mykytyn, Buczkowski – Mlonek, Paczkowski, Słowicki, Michalski – Zalewski, Gajewski.

Sokół Aleksandrów Łódzki: Brudnicki – Pawlak, Ślęzak, Woźniczak, Głowiński – Bogołębski, Pecyna – Mroczek, Marciniak, Szarpak – Żylski.