ZAKOŃCZENIE LATA Z MALEO REGGAE ROCKERS

2017-09-01 19:00 - 23:00
Amfiteatr, Adama Mickiewicza, 14-100 Ostróda, Polska
Address: Amfiteatr, Adama Mickiewicza, 14-100 Ostróda, Polska

Koncerty XX-lecia Maleo Reggae Rockers i Cuby de Zoo odbędą się 1 września na zakończenie lata w amfiteatrze w Ostródzie. Początek o godz. 17.00, wstęp na imprezę jest nieodpłatny.

Wszystko to odbędzie się w ramach projektu „Ostre Dzianie”, na który Centrum Kultury w Ostródzie pozyskało środki z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Projekt pod tytułem „Ostre Dzianie” obejmuje m.in. organizację szeregu warsztatów artystycznych (bębny, wokal, gitara, fotografia, multimedia, choreografia, produkcja dźwięku, dekoracja) zakończonych wspólnym koncertem z polskimi gwiazdami wspomnianymi na wstępie.

Warsztatowicze pod czujnym okiem instruktorów (m.in. Iza Kowalewska, Rysiek Bazarnik, Dj Fauda) nagrali wspólny utwór i nakręcili do niego teledysk. Efekt będziemy mogli obejrzeć właśnie 1 września.

Tytuł projektu „Ostre Dzianie” nawiązuje do nazwy miasta Ostróda oraz jej mieszkańców (Ostródzianie) i ma za zadanie budzić skojarzenia z tym, że w Ostródzie „się dzieje” i uczestniczą w tym „dzianiu” mieszkańcy miasta.

Szczegóły na stronie www.ostredzianie.pl

 

OSTRE DZIANIE

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.