CO CI LEKARZ (NIE)POWIE – WRACAMY DO CYKLU ARTYKUŁÓW O ZDROWIU

CO CI LEKARZ (NIE)POWIE - WRACAMY DO CYKLU ARTYKUŁÓW O ZDROWIU

Dawniej, na początku naszej działalności prowadziliśmy cykl o zdrowiu, który cieszył się Waszym zainteresowaniem. Postanowiliśmy więc wrócić do tego pomysłu. Ponownie udało nam się zaprosić do współpracy dr. Waldemara Pawłowskiego. Dla przypomnienia przybliżamy Wam jego osobę i doświadczenie.

***

Doktor, z pochodzenia ostródzianin, posiada 35-letnie doświadczenie zdobywane na terenie całej Polski. Ginekologia, oddział chirurgiczny, ratownictwo medyczne – to tylko garstka miejsc, w których zdobywał praktykę. Kierunek w jego życiu wyznaczyła praca na Podlasiu, w miejscowości Wizna. On…. z zamiłowania (do szaleństwa!) ornitolog – cały swój wolny czas spędzał w Biebrzańskim Parku Narodowym, Dolinie Biebrzy obserwując ptactwo wodno-błotne.

Zauważył jak czas spędzony na wypoczynku/wyciszenie/ odbija się (pozytywnie) na Jego zdrowiu i samopoczuciu. Wtedy odkrył na sobie zależność pomiędzy chorobami, a stanem umysłu i ciała; zauważył jak – czasem – coś bardzo prostego może mieć pozytywny wpływ na człowieka, jego fizjologie i organizm. – To zdefiniowało moje życie i podejście do Pacjentów i ich dolegliwości. Nie zrozumcie mnie źle, nie jestem szamanem, magiem czy czarnoksiężnikiem. Broń Boże! – powiedział dok. Pawłowski.

***

Jako lekarz leczę metodami akademickimi, ale nauczyłem się uzupełniać je o metody proste-wspomagające organizm w leczeniu. Całe życie widziałem potrzebę rozszerzenia leczenia u wielu pacjentów, wspomagania organizmu w wyczerpującej walce z chorobą. Teraz wiem jak skutecznie pomagać. „Obecnie jestem na etapie otwierania mojego ośrodka -WELSKI HEALTH & HAPPINESS CENTER, w którym zajmować się będziemy konkretnymi grupami schorzeń i w nich chcemy się specjalizować. Dołączyło do Nas grono wybitnych naukowców z dziedziny medycyny, ale szczególnie dumny jestem ze współpracy z prof. Ryszardem Krzymieniewski z Uniwersytetu Adama Mickiewicza – bo właśnie z nim będziemy rozwijać metodę bezinwazyjnego badania serca i układu krążenia.” – dodał doktor.  Resztę opowiemy za tydzień 😉

Zapraszamy do naszego cyklu „co ci lekarz (nie)powie” zawsze, w każdą ŚRODĘ o poranku
*
A od Was wymagamy pytań, sugestii co do kolejnych tematów związanych ze zdrowiem i współczesnymi chorobami cywilizacyjnym

Dodaj komentarz

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.