TEMATYKA CYKLU ”CO CI LEKARZ (NIE)POWIE”

CO CI LEKARZ (NIE)POWIE - WRACAMY DO CYKLU ARTYKUŁÓW O ZDROWIU

Zapraszamy na drugą część relacji z Doktorem Waldemarem Pawłowskim. Dziś opowiemy o tym co czym zajmuje się Pan Doktor, jakie ma plany i w czym Nam pomoże.

„Obecnie baaardzo dużo pracuję w dziale opieki doraźnej, udzielam pomocy w stanach nagłych. Codziennie –24h/dobę -oglądam jak złe nawyki żywieniowe, styl życia, nieustannie towarzyszący Nam stres, złe podejście do problemów – powodują masę schorzeń. Z przykrością muszę powiedzieć, że o ile na część chorób nie mamy wpływu to jednak na znaczną ich część już tak.

Brak profilaktyki… tu tkwi zaniedbanie ludzi

W tym roku skupiam się na otwarciu własnego ośrodka WELSKI HEALTH & HAPPINESS CENTER, który zajmowałby się profilaktyką i leczeniem chorób przewlekłych i cywilizacyjnych oraz miałby na celu nauczyć NAS Ludzi wyciszenia, kontroli stanu umysłu, panowania nad czynnikami stresogennymi etc. Nie bez znaczenia pozostawał opołożenie obiektu, dlatego jest on umiejscowiony w zalesionym terenie, z dala od miast – Cibórz/Lidzbark Welski – na tym zależało mi najbardziej.

***

Naszą specjalizacją jest leczenie boreliozy, chorób alergologicznych, schorzeń układu krążenia, problemy kardiologiczne oraz zapobieganie i wspomaganie w chorobach onkologicznych . Współpracujemy już z wieloma profesorami z Polski, ale obecnie staramy się o wejście we współpracę z Uniwersytetami zagranicznymi.Szczególnie cieszącym mnie nazwiskiem jest prof. Krzymieniewski z Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jest autorem metody Bezinwazyjnego Diagnozowania Stanu Serca i Układu Krążenia. To niesamowite osiągnięcie w dziedzinie diagnozowania i leczenia chorób sercowych i krążeniowych. Jesteśmy jednym z niewielu punktów na mapie Polski, który ma dostęp do tej metody.”

***

„WELSKI HEALTH & HAPPINESS CENTER uruchomiony, ale czeka Nas jeszcze dużo pracy, aby wdrożyć wszystko to co mamy w planach – jesteśmy ambitni. We wrześniu 2018 zostaliśmy laureatem ogólnopolskiego konkursu „Sposób na Sukces”, którego Patronatem jest Prezydent RP. Doceniono wówczas nasz program profilaktyczny Welska Droga do Zdrowia – oparty na konopiach.”

Zapraszamy do naszego cyklu „co Ci lekarz (nie)powie” już zawsze w każdą ŚRODĘ o godz. 8.00o poranku

A od Was wymagamy pytań, sugestii co do kolejnych tematów związanych ze zdrowiem i współczesnymi chorobami cywilizacyjnymi.

zajrzyjcie na stronę WELSKI HEALTH & HAPPINESS CENTER

może znajdziecie tematy, o które chcielibyście się zapytać

 

 

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.