PIŁKA NOŻNA 1/16 PUCHARU POLSKI: SOKÓŁ OSTRÓDA – GÓRNIK ZABRZE

View Calendar
2017-08-09 19:00 - 21:00

Zapraszamy na historyczne piłkarskie wydarzenie w Ostródzie. Po wyeliminowaniu Polonii Warszawa i Stali Stalowa Wola tym razem rywalem Sokoła będzie legendarny Polski klub, Górnik Zabrze.

Początek meczu w środę, 9 sierpnia o godzinie 19:00.

Bilety na to spotkanie rozchodzą się jak ciepłe bułeczki, zostało ich już naprawdę  niewiele.

A więc, ostródzianie na stadion!

 

Related upcoming events

 • 2017-09-02 11:00 - 2017-09-02 16:00

  Już 2 września na torze Pan Gaśnica w Morlinach czeka nas dawka kolejnych emocji związanych z wyścigami samochodowych złomów i wraków. Tego dnia zawodnicy będą się ścigać o Puchar Wójta Gminy Ostróda w kolejnych już wyścigach Wrak Race.

  Zawody wraków rozgrywane na torze w Morlinach zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem wśród zawodników i kibiców. W przerwie wyścigów gościnnie pojawią się na torze motocykle i jeśli będą chętni - guady.

  Wpisowe dla wyścigu Złom Race wynosi 130 złotych od uczestnika, dla widzów wstęp jest darmowy. Nie przewidziano opłat dla uczestników wyścigu motocykli i quadów.

  Rejestracja przyjmowana jest internetowo lub przed zawodami. Robiąc to przez internet należy wysłać wypełniony formularz na adres: zlomraceostroda@wp.pl lub poprzez wiadomość na facebooku ZŁOM RACE Ostróda. Zapisy na miejscu będą przyjmowane w dniu zawodów do godziny 10:50.

  Formularz zgłoszeniowy i regulamin zawodów dostępny jest poniżej. Zachęcamy do wcześniejszej rejestracji przez internet, ponieważ dla tych, którzy zrobią to w tej formie organizatorzy przygotowali specjalny okolicznościowy upominek.

  Zapraszamy wszystkich do spróbowania swoich sił (szczególnie jeśli macie jakiś złomik na chodzie, a widzów do przyjścia 2 września na tor i dopingowania zawodników.

 • 2017-10-07 11:00 - 2017-10-07 17:00

  W sobotę 7 października czekają nas kolejne emocje motocrossowe w Kajkowie. Tego dnia odbędzie się II Runda zmagań o Puchar Wójta Gminy Ostróda. Będzie to jednocześnie runda finałowa zawodów w cross country.

  Poprzednie zmagania przyniosły dużo emocji, specjalnie przygotowany tor okazał się bardzo zróżnicowany i  widowiskowy. O majowych awodach możecie przeczytać tutaj.

  Start zawodów zaplanowano na godzinę 11:00, wstęp dla kibiców wolny.

  Wpisowe dla zawodników wynosi 80 zł.