2017-04-22 18:00 - 20:00
3 Maja, Ostróda, Polska
Address: 3 Maja, Ostróda, Polska

W ramach 24 kolejki rozgrywek III ligi Sokół podejmie w Ostródzie drużynę rezerw Jagiellonii Białystok.

Drużyna z Białegostoku zajmuje obecnie 8 miejsce w ligowej tabeli z 35 punktami na koncie. W meczach wyjazdowych zdobyli 16 punktów, odnosząc 4 zwycięstwa, 4 remisy oraz ponosząc tylko 3 porażki.

W meczu rundy jesiennej między obiema drużynami padł remis 1-1. Wynik spotkania już w 1 minucie otworzył Krzysztof Filipek (obecnie GKS Wikielec), a wyrównał w 90 minucie Patryk Koncewicz.

Spotkanie w ramach 24 kolejki odbędzie się w sobotę 22 kwietnia o godz. 18:00 na stadionie przy ul. 3 Maja 19 w Ostródzie. Ceny biletów na to spotkanie wynoszą 10 zł. – bilet normalny, 7 zł. – bilet ulgowy (młodzież w wieku od 10 do 18 lat oraz studenci, emeryci i renciści), 2 zł – kobiety. Dzieci do lat 10 – wchodzą za darmo pod warunkiem że są pod opieką osoby dorosłej. Bilety można będzie kupić w sklepie R-Gol przy ul. Jana III Sobieskiego 3c/64 (poniedziałek– piątek 10:00-18:00, sobota 10:00 – 14:00) a także w kasie obok stadionu od godziny 17:00 w dniu meczu.