WRAK RACE O PUCHAR WÓJTA GMINY OSTRÓDA

View Calendar
2017-09-02 11:00 - 16:00

Już 2 września na torze Pan Gaśnica w Morlinach czeka nas dawka kolejnych emocji związanych z wyścigami samochodowych złomów i wraków. Tego dnia zawodnicy będą się ścigać o Puchar Wójta Gminy Ostróda w kolejnych już wyścigach Wrak Race.

Zawody wraków rozgrywane na torze w Morlinach zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem wśród zawodników i kibiców. W przerwie wyścigów gościnnie pojawią się na torze motocykle i jeśli będą chętni – guady.

Wpisowe dla wyścigu Złom Race wynosi 130 złotych od uczestnika, dla widzów wstęp jest darmowy. Nie przewidziano opłat dla uczestników wyścigu motocykli i quadów.

Rejestracja przyjmowana jest internetowo lub przed zawodami. Robiąc to przez internet należy wysłać wypełniony formularz na adres: zlomraceostroda@wp.pl lub poprzez wiadomość na facebooku ZŁOM RACE Ostróda. Zapisy na miejscu będą przyjmowane w dniu zawodów do godziny 10:50.

Formularz zgłoszeniowy i regulamin zawodów dostępny jest poniżej. Zachęcamy do wcześniejszej rejestracji przez internet, ponieważ dla tych, którzy zrobią to w tej formie organizatorzy przygotowali specjalny okolicznościowy upominek.

Zapraszamy wszystkich do spróbowania swoich sił (szczególnie jeśli macie jakiś złomik na chodzie, a widzów do przyjścia 2 września na tor i dopingowania zawodników.

Related upcoming events

 • 2017-09-23 16:00 - 2017-09-23 20:00

  Miting otwarcia stadionu lekkoatletycznego przy ul. Wyszyńskiego zbliża się wielkimi krokami.

  23 września Ostródę odwiedzą gwiazdy sportu.

  Rozegrane zostaną następujące konkurencje lekkoatletyczne: 100 m kobiet i mężczyzn, 110 m przez płotki mężczyzn, 400 m kobiet, 800 m kobiet, Bieg główny o Lekkoatletyczną „Perłę Ostródy” na 2000 m, 1500 m osób niepełnosprawnych na wózkach, skok o tyczce mężczyzn, skok w dal kobiet i mężczyzn, rzut oszczepem kobiet i mężczyzn, pchnięcie kulą mężczyzn, skok wzwyż mężczyzn.

  Swoją obecność potwierdzili m.in.: Paweł Wojciechowski (lekkoatleta- skok o tyczce), Konrad Bukowiecki (lekkoatleta- pchnięte kulą, rzut dyskiem), Sofia Ennaoui (lekkoatletka- biegi średnie i długie).

  Początek imprezy o godz. 16.00.

  Organizatorem wydarzenia jest Miasto Ostróda.

  Wstęp wolny.

 • 2017-10-07 11:00 - 2017-10-07 17:00

  W sobotę 7 października czekają nas kolejne emocje motocrossowe w Kajkowie. Tego dnia odbędzie się II Runda zmagań o Puchar Wójta Gminy Ostróda. Będzie to jednocześnie runda finałowa zawodów w cross country.

  Poprzednie zmagania przyniosły dużo emocji, specjalnie przygotowany tor okazał się bardzo zróżnicowany i  widowiskowy. O majowych awodach możecie przeczytać tutaj.

  Start zawodów zaplanowano na godzinę 11:00, wstęp dla kibiców wolny.

  Wpisowe dla zawodników wynosi 80 zł.