„BARWY ŚWIATŁA – BARWY CISZY KATEDRY NOTRE DAME W PARYŻU” – WERNISAŻ

"BARWY ŚWIATŁA - BARWY CISZY KATEDRY NOTRE DAME W PARYŻU" - WERNISAŻ

W piątek 3 lipca w Galerii Sztuki Centrum Kultury w Ostródzie odbył się wernisaż wystawy „Barwy światła – barwy ciszy Katedry Notre Dame w Paryżu” Impresje fotograficzne Emilii Wandy Małkowskiej.
Ze względów bezpieczeństwa spotkanie z Autorką miało miejsce na dziedzińcu zamkowym. Pani Wanda podzieliła się z Uczestnikami nie tylko informacjami o swojej pasji, ale przepiękną historią o gotyku w architekturze, o znaczeniu i budowaniu katedr w dobie średniowiecza, o samej Katedrze Notre Dame w Paryżu, o Hildegardzie z Bingen, która komponowała muzykę sakralną i wieloma innymi ciekawostkami, związanymi z tematem wystawy.
Do oglądania fotografii „Barwy światła – barwy ciszy Katedry Notre Dame w Paryżu” zapraszamy do końca lipca.
Galeria Sztuki czynna od wtorku do soboty w godz. 9:00 – 17:00. Wstęp wolny. Podczas zwiedzania obowiązują dodatkowe zasady bezpieczeństwa, zasłanianie nosa i ust maseczkami, zachowywanie odstępów od innych zwiedzających min. 2 m (nie dotyczy mieszkających ze sobą członków rodziny), dezynfekcja rąk przy wejściu do galerii, zakaz dotykania ekspozycji i sprzętów w pomieszczeniu, ograniczona ilość osób. Prosimy o stosowanie się do wskazówek Organizatora.
Zapraszamy!

źródło: CK Ostróda

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.