CK ZAPRASZA DO UDZIAŁU W KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM

CK ZAPRASZA DO UDZIAŁU W KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym organizowanym przez Centrum Kultury w ramach akcji miejskiej Ostródzkie łamigłówki oraz o aktualnej wystawie sztuki nowoczesnej w Galerii amfiteatru.

REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO pt.: “Zielono mi!”

Organizatorem konkursu jest Centrum Kultury w Ostródzie.

Konkurs odbywa się w ramach akcji “Ostródzkie łamigłówki” koordynowanej przez Urząd Miejski w Ostródzie. Poprzez udział w konkursie zachęcamy do spędzania czasu aktywnie, na świeżym powietrzu, omijając skupiska ludzkie. Fotografowanie przyrody, krajobrazu skłania do spacerów, jazdy na rowerze, wycieczek połączonych z działaniem kreatywnym. Akcja ta jest powodem do poszukiwania pięknych miejsc otoczonych zielenią i utrwalenia ich na fotografiach przez mieszkańców Ostródy i okolic. Celem konkursu jest promocja terenów zielonych jako jednego z głównych walorów naszego regionu.

Prace będą oceniane w 2 kategoriach wiekowych:

  1. Dzieci i młodzież w wieku 10-16 lat

  2. Młodzież i dorośli ( od 16 r.ż.)

Przedmiotem konkursu jest pokazanie urokliwych miejsc na łonie natury znajdujących się w Ostródzie i okolicach. Może to być fotografia krajobrazu, parku, ogrodu, wybranego elementu przyrody.

Do oceny należy przedstawić fotografię wywołaną na papierze w formacie 30x40cm. Na odwrocie prac prosimy umieścić metryczkę zawierającą:

Imię i nazwisko, wiek, tytuł pracy, technikę wykonania (fotografia cyfrowa/ analogowa), nr tel. do kontaktu.

Każdy uczestnik może złożyć maksymalnie 2 prace.

Prace należy składać do 30.06.2020r. w Amfiteatrze w Ostródzie, od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15.

Ponadto prosimy przesłać pracę w postaci pliku jpg. o rozdzielczości 300dpi na adres mailowy: filiczkowskakk@gmail.com

Dla laureatów przewidziane są nagrody rzeczowe oraz pokonkursowa wystawa prac.

O terminie rozstrzygnięcia konkursu poinformujemy za pośrednictwem strony internetowej Centrum Kultury w Ostródzie, profilu na facebooku CK lub telefonicznie.

Organizator oświadcza, że dane osobowe Uczestnika w zakresie:

imię i nazwisko, numer telefonu kontaktowego, będą przetwarzane przez Organizatora w celu realizacji konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia, przy czym Organizator upubliczni tylko te dane, które są ważne z punktu widzenia kryteriów konkursu.

Prawa autorskie do prac złożonych na konkurs należą do Uczestników konkursu, którzy ponoszą pełną odpowiedzialność w przypadku zgłoszenia do Organizatora przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw.

Wszystkie prace zgłoszone na Konkurs, przechodzą na własność Organizatora z zachowaniem po stronie Uczestnika praw autorskich.

Uczestnik biorący udział w konkursie zgadza się na publikacje jego pracy w mediach oraz materiałach promocyjnych Centrum Kultury i Urząd Miasta Ostróda.

Oceniane będą tylko prace zgodne z powyższym regulaminem.

Zapraszamy do udziału w konkursie.

W razie pytań dotyczących konkursu prosimy o kontakt pod nr tel.: 538 021 831

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.