CZERWCOWE DISCO DANCING W TAWERNIE

CZERWCOWE DISCO DANCING W TAWERNIE

Kochani! Lato z upalnymi nocami stało się już faktem. W takich okolicznościach nie pozostaje  nic innego jak otworzyć  ogród w Tawernie i puścić Disco! Nikt nie może przecież odwołać  lata i wakacji. Zapraszamy na inauguracje sezonu w stylu Disko Dansing 🙂
Wstęp wolny.
Przestrzeń w której przyjdzie Wam się bawić zostanie w pełni dostosowana do bieżących wymagań sanitarnych. Na terenie wydarzenia obowiązywać będzie Regulamin uzupełniony o przepisy sanitarne związane z pandemią.

Regulamin:
1.Organizatorem wydarzenia jest Tawerna Ostróda.
2.Uczestnik ma obowiązek podpisania oświadczenia przygotowanego przez Organizatora przy wejściu na imprezę, że, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym.Uczestnik ma również obowiązek podpisania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

2.Maksymalna ilość osób mogących uczestniczyć w wydarzeniu „Disko Dansing” ustalona będzie zgodnie z podanymi wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa w związku z koronawirusem. Stan na 30 maja 2020 r. to 150 miejsc na zewnątrz. Decyduje kolejność wejścia na teren wydarzenia.

3.Przed wejściem na teren koncertu prosimy o zachowanie co najmniej 2 metrów między Uczestnikami.

4.Z racji utrzymania bezpieczeństwa epidemicznego Organizator zastrzega sobie prawo do udostępnienia Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym danych osobowych uczestników imprezy.

5.Uczestnicy zobowiązani są do zakrywania ust i nosa maseczką lub przyłbicą ( we własnym zakresie ) ochronną przez cały czas, podczas przebywania na terenie wydarzenia.

6.Organizator zastrzega sobie prawo zmiany, bądź odwołania terminu wydarzenia ze względów pogodowych, bądź obostrzeń epidemiologicznych.

7.Osoby nietrzeźwe, będące pod wpływem narkotyków oraz zachowujące się w sposób,
który zagraża bezpieczeństwu osób trzecich, zakłóca wydarzenia lub narusza ogólnie przyjęte normy zachowania w miejscach publicznych – mogą być poproszone o opuszczenie terenu
wydarzenia.

8.Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

9.Organizator zastrzega sobie prawo dokonywania zmian w treści Regulaminu.

10.Wszelkie sprawy nieujęte w regulaminie rozstrzyga Organizator.

>>> Więcej informacji o zasadach w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2:
https://www.gov.pl/web/kultura/wytyczne-dla-organizatorow-imprez-kulturalnych-i-rozrywkowych-w-trakcie-epidemii-wirusa-sars-cov-2-w-polsce?fbclid=IwAR1wJk8oZYKFiELGGALxTj6wGiIfcQZOpgDigpJhofhhkMt41eZw41PAC08

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.