JOHNNY BRAVO I KASIA MELENDA Z NOWYM SINGLEM – ”STEP BY STEP”

JOHNNY BRAVO I KASIA MELENDA Z NOWYM SINGLEM - ''STEP BY STEP''

Chłopak z Ostródy który, nigdy sir nie zatrzymuje i cały czas robi swoje, od momentu wydania najbardziej jego znanej produkcji „ain’t no body” minęło już kilka lat i dzięki tumy zagrał w większości polskich klubów a utwór trafił za ocean i do playlisty wielu wielu dj’ów na świecie.

Dziś pojawia się kolejna produkcja Twórcy z naszego miasta który połączył siły z półfinalistką szóstej edycji programu The Voice of Poland. Kasią Malendą.
Najnowsza produkcja Kasi ( półfinał 6go Voice Of Poland ) i Łukasza to powrót do nostalgicznych brzmień lat 80/90 i doskonale znanego hitu.

Kasia i Łukasz połączyli siły, pasję i swoją energie by w charakterystycznym brzmieniu przypomnieć doskonały utwór oraz dać perełkę na nadchodzące imprezy okresu sylwestrowego. Twórcy wzięli się za doskonale znany utwór Whitney Huston – Step by Step napisany przez Annie Lennox. Cover wpisuje się w pop, synth wave, retro pop i posiada również elementy house i elektroniki na 116BPM. Tłuste moogi, arpegia, roland 707/606 to instrumenty które dyktują charakterystyczny styl lat 80, Utwór dostępny jest w dwóch wersjach radio cut dla tych którzy lubią krótko i na temat oraz wersję oryginalną gdzie można bardziej wsłuchać się w produkcyjne smaczki

 

Dodaj komentarz

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.