MAMRY FESTIWAL: SZYKUJE SIĘ MOC ATRKACJI

MAMRY FESTIWAL: SZYKUJE SIĘ MOC ATRKACJI

 

Zaskakująca data Mamry Festival!


To już pewne! Mamry Festival wraca na imprezową mapę polski po pandemicznej przerwie. Sprawdź, co jako fan muzyki elektronicznej powinieneś wiedzieć o przyszłorocznej edycji.

Mamry Festival odbędzie się 29-30 lipca 2022. To zaskakująca zmiana, ponieważ do tej pory festiwal odbywał się w sierpniu. Tym razem organizatorzy postanowili odejść od tej reguły. Dlaczego?

  • Zmiana terminu daje gwarancję lepszej pogody i większej liczby fanów pod sceną – mówi Mateusz Polakowski, Dyrektor Organizacyjny festiwalu.

To nie jedyna zmiana, która pozytywnie zaskakuje! Organizatorzy postanowili oddzielić grubą kreską, to co znamy sprzed pandemii i wejść w okres pocovidowy z odmienioną formułą. Czego zatem możemy się spodziewać?

Więcej i dłużej! Dwa dni imprezy nad Mamrami!

Zamiast jednego, organizatorzy szykują atrakcje na dwa dni. Będzie więcej artystów, więcej wciągających w interakcję wydarzeń towarzyszących oraz udostępnione zostanie pole biwakowe.

Muzyka na najwyższym poziomie

Już teraz wiadomo, że na Mamry Festival pojawi się kilka głośnych nazwisk polskiej sceny muzyki elektronicznej oraz tanecznej, ale nie tylko. Program festiwalu został poszerzony. Ma przyciągnąć jak największą rzesza fanów pod scenę na Mamry Festival. Jednocześnie, organizatorzy zastrzegają, że chcą trafić w trendy i oczekiwania młodego pokolenia, tak by to oni grali pierwsze skrzypce pod festiwalową sceną.

Nie zmieni się tylko jedno. Malownicze miejsce imprezy. Zatem 29 i 30 lipca 2022 spotykamy się na Plaży Miejskiej nad Mamrami w Węgorzewie.

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/856460258367212/

Foto: Konrad Zajączkowski

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.