MAMRY MUSIC FESTIVAL SZANSĄ DLA MŁODYCH DJ-ÓW

MAMRY MUSIC FESTIVAL SZANSĄ DLA MŁODYCH DJ-ÓW

Mamry Music  Festival   to  także szansa   dla młodych artystów, dopiero  próbujących swych sił   w trudnej sztuce  EDM.

Po raz trzeci startuje konkurs  dla młodych  DJ. Przypomnijmy, że w latach ubiegłych laureatami byli  DJ EXATION i DJ KOSTEK. DJ CONTEST to złożony z 3 etapów konkurs dla DJ’ów z całej Polski chcących pokazać się szerszej publiczności. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy nagrać set o długości 15-30 minut i przesłać go wraz z wypełnionym zgłoszeniem. Więcej informacji na https://mamrymusic.pl/djcontest. Udział w konkursie daję szansę na występ   na dużej scenie MMF jeszcze w tym roku.

Mamry Music Festival to trzecia edycja   imprezy z muzyką  w stylu EMD w tle. Na festiwalu wystąpią :  GROMEE,,  MELO.KIDS., DIRTY RUSH & GREGOR ES, NINA SUERTE,  TIDDEY, V VALDI, EXATION, PAFF DEE, CESARE &Tassmański, MATT5KI.

Organizatorzy Mamry Music Festival przygotowali na przyszłoroczną  edycję   wielką niespodziankę. Razem z Partnerem, Agencją  Marketingowo-Reklamową „LIDER” Sp. z o.o z  Elbląga, zorganizują w ramach Mamry Music  Festival Finał  Bursztynowej Miss Polski.   Na węgorzewski  finał przyjadą laureatki   (zdobywczynie pierwszych trzech miejsc) z eliminacji w 4 miejscowości nadmorskich. Szczegóły wyborów na http://www.bursztynowamiss.pl/
Mamry Music Festival  to także konkurs młodych DJ-ów.  Już   14 lutego ogłoszone zostaną zasady konkursu. Organizatorzy liczą, że tak jak w latach minionych swą chęć podbicia publiczności na Mamry Music Festival zgłosi kilkudziesięciu   młodych DJ.
Organizatorzy Mamry Music Festiwal postanowili szerzej wesprzeć węgorzewskiego partnera – STOWARZYSZENIE POMAGAM BO LUBIĘ. Organizatorzy postanowili, że 5% brutto z każdego biletu zostanie przeznaczone na wsparcie osób niepełnosprawnych z terenu powiatu węgorzewskiego.
Od 4 listopada rozpoczęła się sprzedaż biletów poprzez stronę internetową www.mamrymusic.pl oraz poprzez sieć EBILET.
MAMRY MUSIC FESTIVAL odbędzie się 8 sierpnia 2020r. w Węgorzewie na Plaży Mamry. To kolejna edycja imprezy dla fanów muzyki EDM. MMF to kontynuacja  wcześniejszej imprezy organizowanej w latach 2018-19.

Już wkrótce kolejne informacje!

Dodaj komentarz

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.