MEZO Z KONCERTEM W OSTRÓDZIE

MEZO Z KONCERTEM W OSTRÓDZIE

Ostróda znalazła się na szlaku Jacka ”Mezo” Mejera. Raper, piosenkarz wystąpi na deskach amfiteatru 9 czerwca po zakończeniu Półmaratonu Świętego Jerzego.

Największa popularność tego artysty przypada na rok 2003, kiedy to wydał album ”Mezokracja”, który osiągnął wielki komercyjny sukces. Wydawnictwo zostało nagrodzone tytułem albumu roku podczas gali Eska Music Awards, a także uzyskało nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka w kategorii „najlepszy album hip-hop. Największe hity z wspomnianego albumu to „Aniele”, „Żeby nie było” oraz „Mezokracja”.

Przez następne lata artysta starał się tworzyć niemal przez cały czas. Jednak żaden z wydanych albumów nie osiągnął takiego sukcesu jak ”Mezokracja”. Na ostródzkim koncercie można spodziewać się utworów z najlepszych lat i tych wydanych nie tak dawno. Dla wielu z pewnością będzie to podróż w świat nostalgii.

Koncert odbędzie się po ceremonii wręczenia nagród i pucharów oraz krótkiej przerwie technicznej o godz: 16:00 w Amfiteatrze w Ostródzie.

Bilety będą dostępne w przedsprzedaży internetowej w cenie 10 zł oraz w dniu koncertu w kasie Centrum Kultury w cenie 15 zł (szczegóły wkrótce)

Ważna informacja: Biegacze VIII Ostródzki Półmaraton św Jerzego wejście na koncert za darmo – po okazaniu numeru startowego.

 

Rejestrujcie się i pobiegnijcie 9 czerwca razem z MEZO!
Link do rejestracji: https://www.zapisy.maratonczykpomiarczasu.pl/pl/polmaraton-ostroda

Dodaj komentarz

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.