ORGANIZATORZY ORF Z WIZYTĄ NA JAMAJCE

ORGANIZATORZY ORF Z WIZYTĄ NA JAMAJCE

W drugiej połowie stycznia przedstawiciele Positive Music Promotion gościli na Jamajce. Odwiedzono m.in. festiwal Rebel Salute, mieszczący się w rejonie St. Ann, którego głównym miastem jest Ocho Rios, z którym Ostróda podpisała umowę o miastach partnerskich w trakcie ORF 2018.

Ekipę zaproszono do prezentacji festiwalu na poprzedzającej Rebel Salute The Herb Curb Conference w Ocho Rios, co możecie zobaczyć w filmie. Legendarny jamajski artysta i dziennikarz Mutabaruka zaprosił ostródzką ekipę na rozmowę do swojej audycji w radio Irie.FM.

W trakcie pobytu na Jamajce przedstawiciele spotykali się z Burmistrzem Ocho Rios, Michaelem Belnavis, który wcześniej gościł w Ostródzie.

Zwiedzono również jamajskie Ministerstwo Kultury (Ministry of Culture, Gender, Entertainment & Sport), gdzie rozmawiano spotkanie z Ministrem Stanu Alando Terrelonge oraz dyrektorkami wydziałów Ministerstwa Marisą Benain oraz Gillian Wilkinson McDaniel.

Chodziło o zaciśnięcie  współpracy festiwalu z Jamajką, m.in. w kontekście umowy o partnerstwie miast oraz idei World Reggae Contest.

To była bardzo ciekawa wizyta i na pewno będzie miała wpływ na przyszłość polsko-jamajskich relacji.

Dodaj komentarz

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.