OSTROWIN: CHARYTATYWNY KONCERT DLA TYMKA

OSTROWIN: CHARYTATYWNY KONCERT DLA TYMKA

Wieczorem 29 sierpnia w Ostrowinie odbył się charytatywny koncert muzyki klasycznej, współczesnej oraz filmowej wspierający zbiórkę na rehabilitację chorego mieszkańca wsi – Tymka.

11 letni Tymoteusz to mieszkaniec Ostrowina, u którego zdiagnozowano nowotwór mózgu, jego stan neurologiczny jest ciężki, potrzebuje codziennej rehabilitacji, która jest niezbędna by zapewnić mu jak największy komfort w codziennym funkcjonowaniu. Miesięczny koszt rehabilitacji plus pielęgnacja i leki to kilka tysięcy złotych.

Wystąpił zespół „Panem Pro Anima” w składzie: Jahor Letkowski- gitara, Roman Asipczuk- wiolonczela, Eugeniusz Barkow- altówka, Piotr Adamski- waltornia. Spośród zaproszonych gości obecni byli: zastępca wójta Gminy Ostróda Grzegorz Kastrau, radni Powiatu Ostródzkiego: pan Marek Husar oraz pan Waldemar Błaszkiewicz. Wydarzenie było transmitowane na żywo na kanale Wirtualnej Polski i jest dostępne w internecie. Inicjatywa wydarzenia wyszła od mieszkańców miejscowości- Marceliny oraz Piotra, przy wsparciu sołectwa Ostrowin.

Link do zbiórki: https://pomagam.pl/tymoteusz2020

 

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.