SYLWESTER MARZEŃ Z DWÓJKĄ ODBĘDZIE SIĘ W OSTRÓDZIE?

SYLWESTER MARZEŃ Z DWÓJKĄ ODBĘDZIE SIĘ W OSTRÓDZIE?

Pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany na Sylwestra 2020 dwóch największych stacji komercyjnych w Polsce. TVN i Polsat już 2 miesiące temu poinformowały o odwołaniu tegorocznych eventów. Tymczasem TVP nie zrezygnowała z imprezy w plenerze. „Sylwester Marzeń” 2020 będzie emitowany prosto z Ostródy w telewizyjnej Dwójce. Sylwester w Zakopanem odchodzi tym samym do historii!

Telewizja Polska zdążyła już zapowiedzieć, że „Sylwester Marzeń” w TVP2 odbędzie się w rytmie disco i zostanie zorganizowany „z zachowaniem najwyższych zasad bezpieczeństwa”.

Amfiteatr będzie wynajęty na produkcję audycji telewizyjnej „Sylwester Marzeń z Dwójką” przez TVP.

Wśród gwiazd tegorocznego sylwestrowego wieczoru w Dwójce zobaczymy m.in.: Michała Szpaka, Cleo, Zenka Martyniuka i zespołu Akcent oraz Marcina Millera z zespołu Boys. Z pewnością nie są to wszyscy artyści, których usłyszymy już wieczorem 31 grudnia. TVP postanowiło odkrywać karty powoli i ujawnić tylko część wykonawców. Wiadomo jednak, że niektóre z zaproszonych gwiazd odmówiły występu. Wśród nich znalazł się zwycięzca The Voice of Poland, Krystian Ochman.

źródło:  onet/kobieta.pl/natemat.pl

foto: east news

1 comments

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.