WSZYSCY DZIAŁALI DLA (I NA) MAKSA!

WSZYSCY DZIAŁALI DLA (I NA) MAKSA!

W minioną niedzielę (25.02.2018) w ostródzkim amfiteatrze odbył cię charytatywny koncert dla chorego Maksa.

Maks Wróbel (10 lat) jest chory i potrzebuje naszej pomocy! Chłopiec, mieszkaniec podostródzkiego Szyldaka, choruje na białaczkę limfoblastyczną typu B, białaczkę limfoblastyczną typu T, białaczkę szpiku kostnego oraz mononukleozę, bortonellę i toksoplazmozę. Obecnie przebywa w Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie, gdzie przechodzi chemioterapię na oddziale onkologicznym.

Leczenie, spotkania z rehabilitantem, porady lekarskie, wyjazdy do lekarzy…. to tylko nie liczne koszty z którymi borykają się Maks oraz jego rodzice. Z chęci pomocy dla Maksa został zorganizowany koncert charytatywny, z którego dochód w całości został przekazany dla chorego chłopca.Na scenie zobaczyliśmy charyzmatyczną Agnieszką Skrycką wraz z zespołem, kultowy Sztywny Pal Azji oraz niezawodną Kobranockę.

Podczas koncertów odbyły się liczne licytacje przeróżnych przedmiotów (dzięki darczyńcom, w śród przedmiotów znalazły się m.in.: wyroby rękodzielnicze, koszulki sportowców z autografami, vouchery do restauracji czy do salonów urody).

Maks jest wychowankiem i zawodnikiem Akademii Piłkarskiej Ostróda, która wspiera go i jego rodzinę.

Szczególne podziękowania należą się pomysłodawcy całego przedsięwzięcia – Pawła Krupińskiego, wolontariuszy, osób wspierających, patronów medialnych, darczyńców, instytucji wspierających (Urząd Miasta w Ostródzie, Centrum Kultury w Ostródzie) i przede wszystkim – wszystkim tym, którzy przybyli na koncert.

 

Red.

 

 

 

Dodaj komentarz

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.