ARMIA ANIOŁÓW W PRZEDSZKOLU NIEPUBLICZNYM „RADOŚĆ”

ARMIA ANIOŁÓW W PRZEDSZKOLU NIEPUBLICZNYM "RADOŚĆ"

A to wszystko za sprawą tegorocznego wewnątrz przedszkolnego konkursu plastycznego na ,,Najpiękniejszego bożonarodzeniowego aniołka”. Boże Narodzenie to święta wybitnie rodzinne i kameralne, integrujące i spajające miłość członków rodziny. Niebiańskie istoty posiadają wyjątkową moc. Moc zbliżenia, jednoczenia oraz wybaczania, a przede wszystkim głoszące dobre nowiny. Przez 3 tygodnie przedszkolacy sumiennie przynosili swoje prace.

Organizatorki konkursu chciały pobudzić aktywność artystyczną dzieci i dorosłych, inspirować do twórczych poszukiwań nowych form plastycznych, a przede wszystkim kultywować tradycje świąteczne w rodzinnej atmosferze.

Do konkursu przystąpiły wszystkie grupy przedszkolne wraz ze swoimi rodzinami- 59 uczestników. Dzieci wykonały przepiękne przestrzenne aniołki różnymi technikami, które można było podziwiać w holu naszego przedszkola. Wszystkie aniołki były piękne, przez co wybór tych najpiękniejszych był bardzo trudny. Każdy wykonany aniołek miał swoją własną niebiańską historię, ale każdy z nich ogarniał nas świąteczną magią i pokazały, że zarówno w dzieciach, ale i ich rodzicach drzemią ogromne pokłady wzruszeń i talentów. Nasze jury miało ciężki orzech do zgryzienia, gdyż kreatywność, oryginalność, pomysłowość, zaangażowanie, wykorzystane walory artystyczne oraz estetyka była na bardzo wysokim poziomie.

18 grudnia 2020r odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego i wręczenie nagród.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i zaangażowanie. Gratulujemy pomysłów i wyobraźni. Teraz te przepiękne anioły będą strzec przedszkolaków domów i przypominać o zbliżających się świętach. Oczywiście zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Katarzyna Kuba

Dodaj komentarz

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.