BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU NIEPUBLICZNYM „RADOŚĆ”

BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU NIEPUBLICZNYM "RADOŚĆ"

W karnawale same bale. ,, Jest karnawał, w karnawale wszyscy urządzają bale. To tradycja bardzo stara- strojów pięknych co niemiara! Dziś na moje rozkazanie niech się miły nastrój stanie. Niech w zabawie no i w tańcu splotą się ręce przebierańców. Bawmy się wesoło, niechaj pary wirują wkoło”.

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Zgodnie z tradycją odbył się Wielki Karnawałowy Bal Przebierańców. 13 lutego już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki Elsy, delikatne motylki, jednorożce, rycerzy, piratów, policjantów, spider- Mana, Batmana i wielu innych. Nie sposób zliczyć ani wymienić, a rozpoznać znajome buzie przedszkolaków było bardzo trudno.

Przebierańcy świetnie się bawili przy skocznych dźwiękach ulubionych przebojów w wykonaniu zespołu muzycznego ,,Odjazdowa impreza”. Uczestniczyli wspólnie ze swoimi paniami w zabawach oraz konkursach.  Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło. Uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Było bardzo, bardzo miło. Na zakończenie balu dzieci zostały zaproszone na słodki poczęstunek  do swoich sal.

Katarzyna Kuba/ Paulina Górska

Dodaj komentarz

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.