DZIEŃ BABCI I DZIADKA W PRZEDSZKOLU NIEPUBLICZNYM „RADOŚĆ”

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W PRZEDSZKOLU NIEPUBLICZNYM "RADOŚĆ"

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu Niepublicznym ,,Radość” 

         Zimno, chłodno, ale w serduszkach przedszkolaków gorąco, a powodem takiej atmosfery jest obchodzony w przedszkolu Dzień Babci i Dziadka. Mimo niskiej temperatury jest to jednak najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość i wywołuje uśmiechy na twarzach.

Tak też było w Przedszkolu Niepublicznym ,,Radość”, do którego licznie przez cały tydzień przybywali nasi najukochańsi dziadkowie. Każda grupa przedszkolaków przedstawiła program artystyczny, w którym pokazała swoje umiejętności muzyczne, ruchowe oraz recytatorskie. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich, a przedszkolaki odważnie i bez tremy prezentowały swoje umiejętności. Dzieci przygotowały samodzielne wykonane prezenty. Następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Każdy wnusio mógł posiedzieć na kolanach swojego Dziadka i Babci. Wzruszenie dostojnych gości było ogromne, a ukradkiem ocierane łzy świadczyły o miłości i zadowoleniu z ukochanych wnuków.

Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków. Szczęśliwe i uśmiechnięte twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie uroczystości i wspólne spędzone chwile z wnukami.

 

 Katarzyna Kuba

Dodaj komentarz

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.